Časté dotazy

Rádi Vám s výběrem kávovaru pomůžeme tak, aby vyhovoval zcela Vašim potřebám. Stačí vyplnit náš nezávazný kontaktní formulář a my se Vám brzy ozveme.

Kávovary dodáváme zpravidla do 10 týdnů od potvrzení objednávky a zaplacení zálohy ve výši 50% ceny kávovaru. Přesný termín instalace si společně dohodneme tak, aby Vám maximálně vyhovoval.

Na kávovary WMF poskytujeme standardní záruku 12 měsíců.

V případě poruchy kávovaru se obraťte na naši bezplatnou zákaznickou linku + 420 800 100 463 a my Vám zajistíme zásah servisního technika. Garantujeme dojezd a následné opravy či výměnu kávovaru v pracovních dnech do 48 hodin. V Praze, Brně a Ostravě to zvládneme v pracovních dnech do 24 hodin.

Společnost WMF je absolutní špičkou mezi výrobci kávovarů, která na trhu působí již od roku 1927. Použití prvotřídních komponentů a nejkvalitnějších materiálů pro jejich výrobu je zárukou nejen kvalitního výrobku, ale také jeho spolehlivosti.

Samozřejmě. Při předání kávovaru zaškolujeme personál v obsluze a základní údržbě kávovaru.

V tomto případě Vám nabízíme možnost vybrat si z naší nabídky repasovaných kávovarů. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu info@gukes.cz.

Stejně jako s výběrem vhodného kávovaru Vám rádi poradíme i s výběrem kvalitní kávy dle Vaší chuti tak, abyste byli maximálně spokojeni. Samozřejmostí je i kalibrace kávovaru na Vámi vybranou kávu.

Nenalezli jste informace, které hledáte? Kontaktujte nás.

Nevíte, jaký kávovar zvolit?

Pomůžeme Vám. Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozeveme.

    Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.