Příběh o nás

Kdo jsme?

Jsme oficiální distributor a licencovaný partner německého výrobce automatických a poloautomatických kávovarů WMF. Stejně tak jako si WMF zakládá na kvalitě svých strojů, v Gustav Kessel si zakládáme na kvalitě svých služeb a servisu. Dokážeme vybavit jakýkoli typ hotelu, restaurace, kavárny či benzinové stanice.

Naše hodnoty

Doménou naší společnosti je, že zaměstnáváme zkušené odborníky, kteří svou práci dělají rádi, rozumí jí a se značkou WMF mají dlouholeté zkušenosti. Odběrem kávovarů od Gustav Kessel nezískáte pouze špičkovou kávu pro Vaše zákazníky, ale také spolehlivého partnera, který se postará o to, aby se Váš podnik mohl soustředit na své podnikání.

Gustav Kessel?

Proč Gustav Kessel? Mnoho lidí se mylně domnívá, že první espresso vzniklo v Itálii. Pravdou ale je, že držitelem prvního patentu na espresso byl v roce 1878 německý vynálezce Gustav Kessel. Ten vymyslel stroj, který odděleně využíval vodu a poté páru pro extrakci kávy.

Moderní technologie

Díky moderním technologiím dokáží automatické či poloautomatické kavárny vyrobit opravdu skvělou kávu, jejíž pití si budete užívat. WMF kávovary mají navíc velice variabilní nastavení, a tak si můžete připravit kávu tak, jak ji máte rád

WMF

Ryzí německá preciznost přenesená do světa kávy.

O společnosti

Společnost WMF je absolutní špičkou mezi kávovary, která na trhu působí již od roku 1927. Díky svému širokému portfoliu dokáže vybavit jakýkoli typ provozu. WMF kávovary nejsou pouze zárukou skvělé kávy, ale také moderního čistého designu a jednoduchého ovládání. Díky variabilnímu nastavení si navíc můžete kávovar naprogramovat tak, abyste si kávu mohli vychutnat přesně tak, jak ji máte rádi.