WMF 1100s

Luxusní automatický kávovar, který se vejde i do té nejmenší kuchyňky. Vhodný pro středně velké kanceláře s vysokou denní spotřebou kávy.

Malé rozměry neznamenají kompromis vůči kvalitě. Automatický kávovar WMF 1100S dokáže připravit stejné druhy kávy jako jeho větší kolegové. Snadné a intuitivní ovládání díky 7“ barevnému dotykovému displeji, parní nahřívač během několika sekund nahřeje šálek na správnou teplotu. Velkou výhodou je patentovaná funkce Click&Clean, která kávovar sama automaticky vyčistí.

Německá značka WMF vyrábí kávovary už od roku 1927. Za tu dobu se pro svou kvalitu stala lídrem na trhu s kávovary pro kanceláře a vlastní celou řadu světových patentů pro nejlepší přípravu kávových nápojů. WMF je synonymem pro kávovou profesionalitu.

Vlastnosti kávovaru

Výkon kávovaru

80 šálků / den

Ingredience

zrnková káva, čokoláda, čerstvé/sušené mléko

Druhy nápojů

Ristretto, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Cappuccino, Flat White, Caffè lungo, Latte macchiato, Caffè mocha, Čokoláda, Čokoláda s mlékem, Mléčná pěna, Horká voda

Funkce kávovaru

Platební systém

Možnost instalace platebního systému Nayax bez omezení objemu transakcí (akceptuje platební karty, čipové karty, mobilní platby a PayPal)

LED displej

7,6“ úhlopříčka
Dotykový

Systém šlehání mléčné pěny

Basic Milk

Rozměry

Šířka:325 mm
Výška:500 mm
Hloubka:561 mm

Příkon / Napětí

1,9–2,3 kW
220–240 V

Čištění přístroje

Jednoduché denní čištění se systémem Click & Clean Možnost připojení na odpadní systém

Nahřívání šálků

Funkce Steam Jet umožňuje nahřátí šálku dle individuální potřeby

Přívod vody

Vodovodní řád nebo 4,5l zásobník vody

Nevíte, jaký kávovar zvolit?

Pomůžeme Vám. Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

    Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.