WMF 1500s

Stolní kávovar na zrnkovou kávu pro náročné kávomily, vhodný pro střední či velké kanceláře. Splní jakékoliv kávové přání.

Přehledný 10“ displej se zcela přizpůsobí vašim požadavkům – můžete si vybrat barevný motiv obrazovky, nahrát vlastní obrázky nebo videa kávových nápojů, anebo třeba zobrazit nutriční hodnoty jednotlivých nápojů.
Kávovar si sám automaticky hlídá všechny parametry přípravy kávy (tlak vody, dávku kávy i dobu extrakce). Výšku výpusti dokáže přizpůsobit velikosti kávového šálku a postará se také o ušlehání nadýchané mléčné pěny jako od profesionálního baristy (včetně pěny ze studeného mléka pro přípravu ledové kávy).

Německá značka WMF vyrábí kávovary už od roku 1927. Za tu dobu se pro svou kvalitu stala lídrem na trhu s kávovary pro kanceláře a vlastní celou řadu světových patentů pro nejlepší přípravu kávových nápojů. WMF je synonymem pro kávovou profesionalitu.

Vlastnosti kávovaru

Výkon kávovaru

180 šálků / den

Ingredience

zrnková káva, čokoláda, čerstvé/sušené mléko

Druhy nápojů

Ristretto, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Cappuccino, Flat White, Caffè Americano, Latte macchiato, Caffè mocha, Čokoláda, Čokoláda s mlékem, Mléčná pěna, Horká voda

Funkce kávovaru

Platební systém

Možnost instalace platebního systému Nayax bez omezení objemu transakcí (akceptuje platební karty, čipové karty, mobilní platby a PayPal)

LED displej

10,8“ úhlopříčka
Dotykový s možností vložení fotek a firemních log

Systém šlehání mléčné pěny

Basic Milk / Easy Milk / Dynamic Milk

Rozměry

Šířka:325 mm
Výška:716 mm
Hloubka:590 mm

Příkon / Napětí

2,75–3,5 kW
220–240 V

Čištění přístroje

Jednoduché denní čištění se systémem Click & Clean Možnost připojení na odpadní systém

Nahřívání šálků

Funkce Steam Jet umožňuje nahřátí šálku dle individuální potřeby

Přívod vody

Vodovodní řád

Nevíte, jaký kávovar zvolit?

Pomůžeme Vám. Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

    Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.