WMF 5000s+

Kávovar WMF 5000 S+ se stane chloubou každé firmy. Spojuje v sobě luxusní design i praktickou funkčnost. Vhodný pro velké kanceláře s vysokými požadavky na kvalitu.

Zvládne až 250 šálků kávy za den a má přehledný 10“ displej. Umí použít dvě různá mléka, např. plnotučné a sójové. Příprava kávy je plně pod dohledem kávovaru – sám si neustále monitoruje správnou hrubost mletí kávových zrnek, dobu jejich extrakce nebo teplotu mléka. Všechny parametry si můžete u jednotlivých nápojů nastavit podle své vlastní chuti.
Nadšení pak budou hlavně ti, co nechtějí (anebo ze zdravotních důvodů nemohou) používat běžné plnotučné mléko. WMF 5000 S+ má dvě vzájemně oddělené mléčné cesty, proto si můžete dopřát i nízkotučné nebo sójové cappuccino.

Německá značka WMF vyrábí kávovary už od roku 1927. Za tu dobu se pro svou kvalitu stala lídrem na trhu s kávovary pro kanceláře a vlastní celou řadu světových patentů pro nejlepší přípravu kávových nápojů. WMF je synonymem pro kávovou profesionalitu.

Vlastnosti kávovaru

Výkon kávovaru

250 šálků / den

Ingredience

zrnková káva, čokoláda, čerstvé/sušené mléko

Druhy nápojů

Ristretto, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Cappuccino, Flat White, Caffè Americano, Latte macchiato, Caffè mocha, Čokoláda, Čokoláda s mlékem, Mléčná pěna, Horká voda

Funkce kávovaru

Platební systém

Možnost instalace platebního systému Nayax bez omezení objemu transakcí (akceptuje platební karty, čipové karty, mobilní platby a PayPal)

LED displej

10,8“ úhlopříčka
Dotykový

Systém šlehání mléčné pěny

Easy Milk / Dynamic Milk

Rozměry

Šířka:325 mm
Výška:716 mm
Hloubka:590 mm

Příkon / Napětí

2,75–3,25 kW / 220–240 V
5,9–7,1 kW / 380–415 V

Čištění přístroje

Jednoduché denní čištění se systémem Click & Clean

Nahřívání šálků

Funkce Steam Jet umožňuje nahřátí šálku dle individuální potřeby

Přívod vody

Připojení na vodovodní řád a odpadní systém

Nevíte, jaký kávovar zvolit?

Pomůžeme Vám. Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

    Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.