WMF 9000s+

Perfektní požitek z každého šálku, který potěší i ty nejnáročnější gurmety. Vhodný pro velké kanceláře s vysokými požadavky na kvalitu kávy. 4 zásobníky na zrnkovou kávu. Uvaří až 350 šálků kávy denně. Jednotlivé parametry přípravy si lze přizpůsobit

Kávovar WMF 9000 S+ vás nadchne širokou paletou možností. U každé kávy si můžete jednotlivé parametry přípravy nastavit dle svého vlastního přání. Přizpůsobte si teplotu a množství vody, gramáž kávy nebo konzistenci mléčné pěny. Kávovar se už pak sám postará, aby byl každý šálek vždy stejně dokonalý.
Nadšení pak budou také ti, kteří nechtějí (anebo ze zdravotních důvodů nemohou) používat běžné plnotučné mléko. Kávovar má dvě vzájemně oddělené mléčné cesty, proto si můžete dopřát i nízkotučné nebo sójové cappuccino.

Německá značka WMF vyrábí kávovary už od roku 1927. Za tu dobu se pro svou kvalitu stala lídrem na trhu s kávovary pro kanceláře a vlastní celou řadu světových patentů pro nejlepší přípravu kávových nápojů. WMF je synonymem pro kávovou profesionalitu.

Vlastnosti kávovaru

Výkon kávovaru

350 šálků / den

Ingredience

zrnková káva, čokoláda, čerstvé/sušené mléko

Druhy nápojů

Ristretto, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Cappuccino, Flat White, Caffè Americano, Latte macchiato, Caffè mocha, Čokoláda, Čokoláda s mlékem, Mléčná pěna, Horká voda

Funkce kávovaru

Vlastnosti kávovaru

Dynamic milk – teplé i studené nápoje. Možnost připojení 2 různých zdrojů mléka. Možnost přidání Syrup Station (4 příchutě).

Platební systém

Možnost instalace platebního systému Nayax bez omezení objemu transakcí (akceptuje platební karty, čipové karty, mobilní platby a PayPal)

LED displej

10,8“ úhlopříčka
Dotykový

Systém šlehání mléčné pěny

Dynamic Milk

Rozměry

Šířka:390 mm
Výška:744 mm
Hloubka:598 mm

Příkon / Napětí

3,4–3,8 kW / 220–240 V
6,0–7,0 kW / 380–415 V

Čištění přístroje

Plně automatické čištění Clean in Place

Nahřívání šálků

Funkce Steam Jet umožňuje nahřátí šálku dle individuální potřeby

Přívod vody

Vodovodní řád s nutností připojení na odpadní systém

Nevíte, jaký kávovar zvolit?

Pomůžeme Vám. Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

    Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.