WMF Espresso

Staňte se na chvíli profesionálním baristou! Kombinovaný kávovar WMF Espresso je dokonalým spojením plně automatického a pákového kávovaru, perfektním pro firemní kavárny.

Připravte si v pohodlí své kanceláře „ručně automatické“ espresso. Namletí kávových zrnek, jejich upěchování v tamperu a hlavní parametry přípravy (teplotu vody, dobu extrakce a tlak) za vás ohlídá kávovar – na vás je jen utažení páky a stisknutí tlačítka. S kombinovaným kávovarem WMF Espresso se budete cítit jako profesionál.

Německá značka WMF vyrábí kávovary už od roku 1927. Za tu dobu se pro svou kvalitu stala lídrem na trhu s kávovary pro kanceláře a vlastní celou řadu světových patentů pro nejlepší přípravu kávových nápojů. WMF je synonymem pro kávovou profesionalitu.

Vlastnosti kávovaru

Výkon kávovaru

300 šálků / den

Ingredience

zrnková káva

Druhy nápojů

Ristretto, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Cappuccino, Flat White, Caffè Americano, Latte macchiato, Mléčná pěna, Horká voda

Funkce kávovaru

Vlastnosti kávovaru

2 integrované mlýnky. Automatické pěchování kávy s přesným nastavením gramáže. Možnost vydávat současně více nápojů 100% konzistence a kvalita kávy. Možnost regulace teploty vody pro čaj.

LED displej

Dotykový

Systém šlehání mléčné pěny

Možnost šlehání mléka na parní trysce, 3 různé konzistence mléčné pěny.

Rozměry

Šířka:723 mm
Výška:580 mm
Hloubka:540 mm

Příkon / Napětí

6,0–7,0 kW
380–415 V

Čištění přístroje

Čištění tabletou

Nahřívání šálků

Funkce Steam Jet umožňuje nahřátí šálku dle individuální potřeby a možnost nahřívání šálků nad kávovarem

Přívod vody

Připojení na vodovodní řád a odpadní systém

Nevíte, jaký kávovar zvolit?

Pomůžeme Vám. Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

    Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.