70-100
šálků / den

WMF 950s

Plnoautomatický kávovar WMF 950 S splní i ty nejnáročnější technické a designové požadavky. Je vhodný pro menší a střední kanceláře s vysokou denní spotřebou kávy.

zrnková káva, čerstvé mléko

Ristretto, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Cappuccino, Flat White, Caffè Americano, Caffè lungo, Latte macchiato, Mléčná pěna, Horká voda

WMF 1100s

Luxusní automatický kávovar, který se vejde i do té nejmenší kuchyňky. Vhodný pro středně velké kanceláře s vysokou denní spotřebou kávy.

zrnková káva, čokoláda, čerstvé/sušené mléko

Ristretto, Espresso, Espresso doppio, Espresso macchiato, Cappuccino, Flat White, Caffè lungo, Latte macchiato, Caffè mocha, Čokoláda, Čokoláda s mlékem, Mléčná pěna, Horká voda

Pracujete s menším rozpočtem?

Nabízíme Vám možnost vybrat si z naší nabídky repasovaných kávovarů. Starší modely WMF zaručí spolehlivost a kvalitu za nižší cenu. V případě zájmu nás kontaktujte na “email”.

    Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.